Sanatçı, “Şanlıurfa medeniyetin başladığı yer. Birçok kez Kültür Yolu Festivali’ne katıldım. Vatandaşla en güzel şekilde buluşmanın en iyi araçlarından biri, biz de sanatı insanımız için yapıyoruz” dedi.
Related Posts
Rengarenk Yıldız Tilbe şov
YILDIZ Tilbe önceki akşam İstanbul Jolly Joker Vadi’de sahneye çıktı.
1200 Geyiğe GPS takıldı
ABD’nin Utah eyaletinde 1200 geyiğe göç yollarını izlemek için GPS tasma takıldı. Geyikler, helikopterle taşınarak doğaya salındı. Utah Yaban Hayatı Kaynakları Dairesi’nden yapılan açıklamada, “Her kış biyologlarımız eyalet genelinde yaklaşık 1200 …
Özgü Kaya, Viyana’da kültür turunda!
Özgü Kaya, başrolünü üstlendiği Kanal D dizisi ‘Üç Kız Kardeş’in final yapmasının ardından soluğu Viyana’da aldı. Konservatuvarda opera bölümünde okuyan oyuncu, şehirdeki kültür turuna Viyana Devlet Operası’nı da dahil etti.