Paylaşımlarını Silmeye Başlamışlardı, Tayyar ve Özlem Öz Bu Sefer de İnternet Sitesine Ayar Çekti

Dilan Polat ve Engin Polat’ın tutuklanmasının ardından gözler uzun bir süredir çifti taklit ettiği düşünülen Özlem Öz ve Dr. Tayyar Öz çiftine çevrildi. Avukat Feyza Altun’un haklarında dikkat çeken iddialar ortaya attığı çift, Altun’un yüklenmesinin ardından paylaşımlarını kaldırmaya başladı. Son hamleleri kliniklerinin internet sitesine ayar çekmek oldu. Detaylar?

Dilan ve Engin Polat çiftinin soruşturmasını ilk günden beri takip eden ve oldukça dikkat çekici açıklamlarda bulunan avukat Feyza Altun, geçtiğimiz günlerde oklarını başka bir çifte çevirmişti hatırlarsanız.

Altun, Özlem Altınok Öz ve Tayyar Öz’e dikkat çekip “Bu ikisine de bakmamız lazım arkadaşlar.” demişti. Ve oldukça detaylı bir inceleme yapmıştı çiftle ilgili…

Kısa bir özetle, Instagram’da 2.5 milyon takipçisi olan Özlem Altınok Öz, aynı Dilan Polat gibi lüks ve şaşalı hayatıyla ön plana çıkıyor.

Birçok takipçisin Dilan Polat’ı taklit ettiğini düşündüğü Özlem Altınok Öz’ün kendine ait bir güzellik salonu ve bir e-ticaret sitesinde dükkanı var. Ayrıca eşi Dr. Tayyar Öz’ün de kendine ait bir kliniği var ve bildiğimiz kadarıyla sülük tedavisi, hacamat, dolgu ve botoks gibi birbirinden farklı işlemler uygulanıyor bu klinikte.

Feyza Altun’un çiftin kısa sürede kavuştuğu zenginliği ve geçim kaynaklarını sorgulamasının ardından dikkat çeken şey ise Tayyar ve Özlem Öz’ün birçok paylaşımını kaldırmaya başlamış olması.

Feyza Altun’un da “Temizle Özlem” diyerek paylaştığı hikayeye göre Özlem Öz, kendisi ve ailesi hakkında paylaşımlar yapılmaya başladığından beri 25’e yakın paylaşımını kaldırdı ve ürün tanıtımlarını da azalttı.

Fakat görünen o ki sadece paylaşım kaldırmakla da kalmadılar… Öz cephesinden yeni bir hamle daha geldi.

Feyza Altun, çiftin hesaplarını ve geçmişini masaya yatırdığı gece, Dr. Tayyar Öz’ün kliniğinin internet sayfasındaki doktorlara bakıldığında hep yabancı isimli doktorların çıktığına dikkat çekmişti.

Çift, geçtiğimiz dakikalarda kliniklerinin internet sitesine de ayar çekti…

Daha önce birçok yabancı doktorun bulunduğu “Doktorlarımız” listesinde an itibariyle sadece Tayyar Öz yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x